Прагнучи до біліших зубів, остерігайтеся таких поширених помилок.
Відбілювання зубів — це дуже хороша річ, однак прагнучи до зіркової посмішки, майте на увазі: ви можете нашкодити порожнині рота. Хто ж винен у шести «гріхах» відбілювання зубів, викладених нижче?

1. По-перше, ви не консультуєтеся зі своїм стоматологом.

Ми не збираємося вас обманювати: змусити себе піти до стоматолога може бути непросто. Однак це важливо робити кожні пів року, особливо якщо ви думаєте про відбілювання зубів. «Ви повинні спочатку переконатися, що у вас немає карієсу, — каже Конні Уайт, доктор стоматології та прес-секретар Академії загальної стоматології. — Якщо ваші зуби пошкоджені і в них є порожнини, засоби для відбілювання просочаться у щілини й пошкодять нерви. А це може викликати сильний біль і серйозне пошкодження зубів», — розповідає д-р Уайт.

2. Ви покладаєтесь на відбілювальні ополіскувачі.

Краще зберегти гроші, ніж кидатися на ополіскувачі для відбілювання. Самі по собі такі засоби, скоріш за все, не дадуть результату, пояснює д-р Уайт. Крім того, вони можуть завдати більше шкоди, ніж користі. «Люди повинні бути обережними з ополіскувачами, бо ті можуть містити дуже багато спирту, який здатний завдати великої шкоди іншим частинам порожнини рота», — каже вона.

3. Ви використовуєте смужки для відбілювання занадто довго і занадто часто.

Є причина, чому такі смужки потрібно застосовувати строго за інструкцією, — зазначає д-р Уайт. Більш тривале або більш часте їх використання може призвести до появи непривабливих плям на зубах і підвищеної їх чутливості. Пильно стежте за часом, коли накладаєте смужки, і використовуйте їх не частіше двох разів на рік.

4. Ви не перевіряєте, чи має засіб для відбілювання ліцензію

Відбілювання може обійтися пацієнту недешево, внаслідок чого йому буває важко встояти перед покупкою бюджетних варіантів онлайн. Однак ви повинні боротися з бажанням негайно натиснути кнопку «Купити», каже д-р Уайт. «Люди часто купують продукцію певних марок онлайн і не розуміють, що вони не мають необхідної ліцензії». У чому ж проблема? Ви можете отримати концентрацію хімічних речовин, здатних пошкодити зуби.

5. Ви заходите занадто далеко

Коли ви доходите до крайнощів — намагаєтеся зробити свої зуби сніжно-білими, вони втрачають здоровий блиск. «Замість того щоб виглядати красиво, вони стають схожими на крейду або покриваються білими плямами й виглядають справді погано», — каже д-р Уайт. Добре перевірене правило: колір зубів повинен відповідати кольору білків очей.

6. Ви використовуєте капи універсального розміру

Попри те, що всім нам хотілося б

    Форма для запису на прийом