Ортодонтія

Ортодонтія – це великий розділ стоматологіі, який займається вивченням етіологіі, діагностикой, методами профілактики та лікування аномалій зубо-щелепного характера. Серед можливостей сучасної ортодонтіі є такі:

 • зубні переміщення тільки в цілях покращення естетики посмішки,

 • зубні переміщення для створення необхідної функціональності змикання  зубів та прикуса в цілому.

Посмішка визначає візуальне сприйняття цілої третини обліччя.
Розрізняють ортодонтичне лікування дорослих та дітей.

Ортодонтичне лікування дорослих

Ви думаєте, ортодонтичне лікування може бути використане тільки для дітей та підлітків? Це не правда! Немає жодних вікових обмежень для брекетів чи іншої техніки ортодонтії.Проте слід пам’ятати, що у старшому віці кістка менш пластична і рухлива, тому виправлення прикусу може зайняти трохи більше часу, ніж молодшому віці.
  • Часто ортодонтичне лікування використовується для дорослих, щоб підготувати зуби до кращого та якіснішого протезування та створити простір для імплантації зубів.
  • Багато пацієнтів з неправильним прикусом уникають посмішки, неохоче спілкуються з іншими людьми та відмовляються від різних життєво важливих випадків, тому не дивно, що викривлені зуби можуть спричинити психологічні проблеми.
 • Посмішка – начебто, тільки маленька деталь. Однак приваблива та гармонійна посмішка стає причиною позитивного першого враження, сприяє інтеграції у суспільство та дозволяє довіряти собі у будь-якій життєвій ситуації. Пам’ятайте, посмішка – це набагато більше, ніж зуби. Це гарантія вашого особистого та психологічного благополуччя.

kappyi-orto

Ортодонтичне лікування дітей та підлітків

tsvetnye-ligatury-3532

Саме завдяки фізіологічному зростанню щелепно-лицевого комплексу, ортодонтичне лікування є найефективнішим і результативнішим саме в дитинстві.Починати ортодонтичне лікування найкраще у віці 7-10 років, коли у дітей відбувається зміна зубів, зростання альвеолярного відростка щелепи та всього щелепно-лицьового апарату.Варто зазначити, що парафункції язичних та щічних м’язів ще не закріплені остаточно, а тому ортодонтичні системи працюють спільно з природною фізіологією, що дозволяє моделювати щелепне зростання в необхідному напрямку.

 • Цей біологічний підхід дозволяє :
 • сформувати гармонійний профіль обличчя,

 • зберегти усі постійні зуби дитини,

 • швидко та ефективно скорегувати шкідливі для прикуса фактори.

ВАЖЛИВО! Ортодонтичне лікування  дітей  потребує цілодобове знаходження апаратури у ротовій порожнині дитини, що дозволить забезпечити безперервний вплив на зростання альвеолярних відростків, тому знімні апарати не застосовуються в цій категорії пацієнтів!
  - Метал брекет-система (1 щелепа) DISCOVERY SMART DENTAURUM 12500,00
  - Керамічна БС(1 щелепа) ORTHOTECHNOLOGY 15000,00
Ортодонтичний апарат QUAD HELIX 5600,00
Заміна металевої дуги 500,00
Корекція ретейнера 250,00