Гігіена порожнини рота

hirurgicheskaya-stomatologiya

Професійна гігіена на цей час є найважнішим елементом комплексного лікування захворюваннь тканин пародонта, а також невідємною складовою  терапіі усіх стоматологічних захворюваннь.

Гігіена порожнини рота — це професійна чистка зубів шляхом видалення зубного каменю (над- та підясневих зубних нащаруваннь) та сглаживанню поверхні кореня, що перешкоджає створенню зубних нашаруваннь в майбутньому. Коли починає виникати  пародонтит, у білязубних тканинах відбуваються запальні та  деструктивні зміни, які можуть  привести до втрати зуба.Багатьма вченими на даний час визначено, що головною причиною захворюваннь пародонта є зубний наліт, який складається з великої кількості мікроорганизмів.

Важливо!

детальніше...

З часом відбувається кальціфікація зубних нашаруваннь, які перетворюються в зубний камінь. Зубний камінь, у свою чергу, стає «сховищем» щодо бактерій, захищая їх від механічної та хімічної дії, що створює сприятливі умови  для їх размножения та росту.

Навіть при регулярному догляді за зубами досить складно забезпечити повноцінне чищення зубів – бічних поверхонь та міжзубних проміжків, внаслідок чого у цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту. На легкодоступних для чищення поверхнях зубів, за умови належної індивідуальної гігієни, умов формування зубної бляшки немає.
Винекнення зубних нашаруваннь починається з відкладення органічних речовин на поверхні зуба. По мірі взаємодії зі слиною на зубному нальоті фіксуються бактерії, які у процесі своєї життєдіяльності синтезують речовини, що сприяють формуванню твердої основи зубних відкладень.

Утворення надясенного зубного нальоту створює умови для формування підясенних відкладень, які провокують руйнування тканин пародонту за рахунок впливу мікроорганізмів і токсинів, що виділяються.

Професійна гігіена зубів

5081936-tooth-icon-pictogram-icon Професійна гігієна зубів – це комплекс діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на виявлення зубних відкладень та вибір оптимального методу їх видалення.Крім того, пацієнта навчають принципам індивідуальної гігієни зубів, які найбільше відповідають наявному у нього виду зубних відкладень, і при необхідності дають йому рекомендації щодо використання додаткових лікарських засобів у вигляді аплікацій, полоскань тощо, які сприятимуть регенерації тканин пародонту .

Професійна гігієна зубів складається зі скейлінгу (видалення над- та підясенних відкладень (зубного каменю) та згладжування поверхні кореня, що перешкоджає утворенню зубного нальоту, що є невід’ємною частиною профілактики захворювань пародонту.

otbelivanie_stomatologii_1

Поряд з ручними інструментами, видалення зубного каменю та інших відкладень може здійснюватися за допомогою електромеханічних скейлерів, які можуть бути пневматичними, ультразвуковими або п’єзоелектричними.Ультразвукові скейлери, що працюють із частотою 25000-30000 Гц, допомагають значно скоротити час процедури, крім того, у процесі їх роботи створюється ефект кавітації, який має антимікробну дію. Однак у важкодоступних ділянках якість зняття зубних відкладень ультразвуковим скейлером контролюється ручним інструментом.

Професійне чищення зубів та видалення зубного каменю просто необхідні, інакше в тканинах пародонту може спостерігатися хронічний запальний процес, який неминуче закінчується втратою зуба.

Інструменти видалення зубного каменю У нашій клініці перед проведенням професійної гігієни проводиться визначення виду зубних відкладень та їх локалізації. Після цього визначається оптимальний метод видалення зубного каменю або інших відкладень. У нашій клініці для цього можуть використовуватись: ручні інструменти, ультразвукові та содоструйніс кейлери.

AIR FLOW -дешевше не знайдеш!

Телефонуй та записуйся на

Зняття нашаруваннь AIR FLOW!

Консультация (при умові подальшого лікування в кліниці) безкоштовно
Професійне чищення зубів комплексне ультразвуком та Air Flow (2 щелепи) 1300,00
Сріблення молочних зубів (1 сеанс) 200,00
Фторування зубів (2 щелепи) 1000,00
Герметизація фісур (1 зуб) 500,00
Кюретаж пародонтальних кишень двох (2) зубів 400,00