Ортодонтичне лікування – це комплексне вирішення не тільки естетичних, а насамперед функціональних порушень
Аномалії зубощелепної системи займають одне із перших місць серед захворювань щелепно-лицевої ділянки та призводить до значних морфологічних, функціональних та естетичних порушень, які часто призводять до порушення психіки ортодонтичних пацієнтів. Саме тому не варто сприймати «нерівні зуби» лише як естетичну проблему, чим раніше ви звернетесь до спеціаліста тим менше зусиль вам знадобитья для вирішення проблеми і тим менш психічних та психологічних питань виникне у вашому житті.
Результативне лікування хворих з зубо-щелепно-лицевими аномаліями і деформаціями залежить насамперед від правильного і вчасного обстеження пацієнта, та коректного встановлення діагнозу.
Все більше і дітей, і дорослих звертаються до клініки в пошуках ортодонтичного лікування, хоча вибрати, яке з них іноді буває складно. Є фактори котрі є ключовими в виборі методу лікування. Перший та головний це діагноз. Як тільки вам встановлено діагноз та ви отримали рекомендації щодо методів лікування, оцінюється фактор часу, який ви маєте в розпорядженні на лікування та грошовий фактор. Після обговорення всіх факторів ви обираєте зручний саме для вас метод лікування.
Часто батьки стикаються з питанням – коли можна ставити саме брекети. Спеціалісти вважають оптимальним вік 12-13 років, коли організм підлітка активно росте, і можна отримати максимально ефективне лікування та більш швидкий та стійкий результат, у порівнянні з пацієнтами дорослого віку. І тікайте від «спеціалістів» які рекомендують ставити брекети на молочні зуби! Зуби молочного прикусу постійно змінюються, тому в цей період оптимально підходять саме трейнери та пластини. Не зволікайте з консультацією ортодонта з раннього віку, бо трейнери та пластини не тільки вирівнюють зубний ряд, а і активно тренують лицьові та ротові м’язи.
Піклуйтеся про себе, щоб нашу Перемогу ми зустрічали з здоровою та впевненою посмішкою